Meblostyl Bogusław Pasterak

Opis działalności

Firma MEBLOSTYL specjalizuje się w wykonywaniu najwyższej jakości mebli kuchennych ale również nowoczesnej zabudowy meblowej salonów, łazienek, szaf, garderób oraz zabudowy nietypowej. Nasza oferta jest skierowana również na inwestycje komercyjne zabudowy wnętrz: banków, aptek, recepcji, firm itp.
Nasze meble są indywidualne jak nasi klienci. Projektujemy i wykonujemy je tak by to właśnie u Nas znaleźli Państwo swoją nową kuchnie czy salon marzeń – meble które będą spełniać Państwa indywidualne preferencje i oczekiwania.
Nieustannie dążymy do udoskonaleń. Dotyczy to zarówno desingu, jak i funkcjonalności. Lata praktyki sprawiają iż możemy swe pomysły opierać na doświadczeniu, które jest niezbędne, by efekt końcowy był dla klienta taki jaki sobie wymarzył.
Firma MEBLOSTYL w swojej ofercie proponuje meble wszystkich stylów, szeroki asortyment stosowanych materiałów w naszych meblach to między innymi: forniry naturalne, egzotyczne, drewno, elementy lakierowane, blaty kamienne, konglomeratowe rausolitowe i wiele oryginalnych rozwiązań stosowanych w meblach które podkreślą ich wyjątkowy charakter i oryginalność.
Zapewniamy pełną i kompleksową obsługę począwszy, od profesjonalnego pomiaru, projektu, poprzez wykonanie omówionych rozwiązań w wybranym standardzie cenowym, aż do pełnego montażu mebli i elementów AGD.Ogłoszenia firmy

Brak ogłoszeń
733160260
Katowice
Roździeńskiego 191
meblostylkatowice@wp.pl
meblostyl.jaworzno.pl